Сьогодні, вісімнадцятого березня, у дев’яту річницю російського псевдореферендуму в Криму, путін відвідав півострів.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Пропагандисти повідомляють, що путін прибув до Криму до «річниці возз’єднання». Йому представили школу мистецтв та дитячий центр «Корсунь» біля Херсонеса Таврійського.

Інформацію про “несподіваний” візит путіна підтверджує і, так званий, губернатор Севастополя Михайло Развожаєв. Він зазначив, що президент рф нібито приїхав ще й сам за кермом.

ЗМІ додає, що це його перший візит до Севастополя з осені 2021 року.

Раніше ми писали, що Міжнародний суд видав ордер на арешт Путіна.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/176647-1_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/176647-1_large-150x150.jpgОлег ОлегПолітикаВолодимир Путін,Крим,окупований Крим,путінСьогодні, вісімнадцятого березня, у дев’яту річницю російського псевдореферендуму в Криму, путін відвідав півострів. Про це пишуть російські ЗМІ. Пропагандисти повідомляють, що путін прибув до Криму до «річниці возз'єднання». Йому представили школу мистецтв та дитячий центр «Корсунь» біля Херсонеса Таврійського. Інформацію про 'несподіваний' візит путіна підтверджує і, так званий, губернатор Севастополя Михайло Развожаєв....| Київської області та України | Kiev Time