Бортінженер Міжнародної космічної станції показав світлини нічного Києва та інших європейських столиць, зроблені з орбіти.

Американський астронавт NASA Ренді Бреснік на борту МКС, показав у мережі фото нічного Києва, який світиться тисячами вогнів, створює неймовірну картину та залишає фантастичне враження. Астронавт також виклав світлини нічних Дубліна (Ірландія), Копенгагена (Данія) та Единбурга (Шотландія). Фотографію він виклав на своїй сторінці в Twitter.

“На добраніч з космічної станції”, – написав американець.

Нагадаємо, раніше вчений з Німеччини на основі супутникових знімків оголосив Київ найзеленішим містом Європи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/809141_1_w_590.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/809141_1_w_590-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїNASAБортінженер Міжнародної космічної станції показав світлини нічного Києва та інших європейських столиць, зроблені з орбіти. Американський астронавт NASA Ренді Бреснік на борту МКС, показав у мережі фото нічного Києва, який світиться тисячами вогнів, створює неймовірну картину та залишає фантастичне враження. Астронавт також виклав світлини нічних Дубліна (Ірландія), Копенгагена (Данія) та Единбурга...| Київської області та України | Kiev Time