Сб. Лип 20th, 2024

Київські Зоокоти запрошують на Щедрий вечір

Талісманом вечора стане кошеня на ім’я Ярилко та дев’ятеро його друзів.

13 січня у КотоМістечку, яке знаходиться на території Київського зоопарку, відсвяткують Щедрий вечір. На зустріч із пухнастими мешканцями організатори свята запрошують киян та гостей міста, обіцяючи насичену розважальну програму, повідомляє в Facebook спільнота “Зоокоти”.

“Відвідувачі послухають щедрівки у виконанні справжніх артистів, почують екзотичні інструменти, навчаться плести дідуха, погадають на суджених, вип’ють гарячого чаю/глінтвейну зі смаколиками, візьмуть участь у фотосесії та познайомляться з хвостатими мешканцями Котомістечка”, – йдеться у повідомленні.

Талісманом вечора стане кошеня на ім’я Ярилко та дев’ятеро його друзів. Оскільки ж завести кота в Щедрий вечір є доброю прикметою, організатори обіцяють, що кожен бажаючий зможе обрати собі пухнастого улюбленця.

Захід відбудеться 13 січня о 13.00 на території Київського зоопарку, службовий вхід з вул. Зоологічна, 2.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві відкрився Центр Адопції Котиків, який регулярно проводить Кото-Ярмарки – акції, за допомогою яких безпритульні тварини можуть знайти собі домівку та добрих хазяїв.Related Post