Талісманом вечора стане кошеня на ім’я Ярилко та дев’ятеро його друзів.

13 січня у КотоМістечку, яке знаходиться на території Київського зоопарку, відсвяткують Щедрий вечір. На зустріч із пухнастими мешканцями організатори свята запрошують киян та гостей міста, обіцяючи насичену розважальну програму, повідомляє в Facebook спільнота “Зоокоти”.

“Відвідувачі послухають щедрівки у виконанні справжніх артистів, почують екзотичні інструменти, навчаться плести дідуха, погадають на суджених, вип’ють гарячого чаю/глінтвейну зі смаколиками, візьмуть участь у фотосесії та познайомляться з хвостатими мешканцями Котомістечка”, – йдеться у повідомленні.

Талісманом вечора стане кошеня на ім’я Ярилко та дев’ятеро його друзів. Оскільки ж завести кота в Щедрий вечір є доброю прикметою, організатори обіцяють, що кожен бажаючий зможе обрати собі пухнастого улюбленця.

Захід відбудеться 13 січня о 13.00 на території Київського зоопарку, службовий вхід з вул. Зоологічна, 2.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві відкрився Центр Адопції Котиків, який регулярно проводить Кото-Ярмарки – акції, за допомогою яких безпритульні тварини можуть знайти собі домівку та добрих хазяїв.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/ny2012-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/ny2012-1-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїКиївський зоопарк,КотоМістечкоТалісманом вечора стане кошеня на ім'я Ярилко та дев'ятеро його друзів. 13 січня у КотоМістечку, яке знаходиться на території Київського зоопарку, відсвяткують Щедрий вечір. На зустріч із пухнастими мешканцями організатори свята запрошують киян та гостей міста, обіцяючи насичену розважальну програму, повідомляє в Facebook спільнота 'Зоокоти'. 'Відвідувачі послухають щедрівки у виконанні справжніх...| Київської області та України | Kiev Time