Росіянин Єгор Руський кілька років тому воював за “ЛНР”, а потім керував містом Лутугине на окупованій частині Луганської області.
Скріншот

У російській Республіці Комі арештували Єгора Руського, який колись воював на боці бойовиків “ЛНР” і у складі батальйону “Зоря” брав у полон Надію Савченко 17 червня 2014 року. У Росії його арештували за хабар на посаді директора спортивної школи, повідомляють Патріоти України.

Влітку 2014 року, під час боїв під Луганськом, бойовики з батальйону “Зоря” взяли в полон жінку-добровольця, якою була Надія Савченко. Єгор Руський засвітився в тих подіях. Після цього ватажок т.зв. “ЛНР” Ігор Плотницький призначив Єгора Руського “мером” окупованого міста Лутугине.

Українські війська увійшли в Лутугине в кінці липня 2014 року, що дозволило практично взяти в кільце Луганськ і провести ротацію серед захисників Луганського аеропорту. Але вже за місяць, після поразки під Іловайськом, місто покинули. Бойовики “ЛНР” швидко встановили в Лутугині свої порядки.

Єгор Руський замість того, щоб відновлювати зруйноване снарядами містечко, взявся за залізничну гілку. Згодом його і директора комбінату прокатних валків Віталія Швайка звинуватили у вчиненні металобрухтової схеми.

“Техніка, яка була наношена і з аеропорту, а ще підбита бронетехніка, була замість ремонту відправлена на метал разом з обладнанням”, – каже історик Валерій Снєгірьов. Швайка за махінації бойовики посадили “на підвал”, а в грудні 2017 року звільнили за обміном як українського полоненого. Руський же утік до рідного російського міста Ухта. Там він балотувався на посаду міського голови, але невдало. А нещодавно його арештували за хабар.

9 квітня Слідчий комітет РФ у Комі порушив справу стосовно директора спортивної школи “Юність” в Ухті за те, що той у 2017 році отримав від кількох комерсантів “кошти та інше майно за те, що віддавав їхнім фірмам пріоритет при укладанні договорів для забезпечення потреб муніципальної установи”. Чиновника взяли під варту. Зв’язатися з Віталієм Швайком журналістам “Донбас.Реалії” не вдалося.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/23162913_9d53326egorruskyjoriginal_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/23162913_9d53326egorruskyjoriginal_large-150x150.jpgKiev_TimeПодіїПолітикаарест,взятка,россияРосіянин Єгор Руський кілька років тому воював за 'ЛНР', а потім керував містом Лутугине на окупованій частині Луганської області. У російській Республіці Комі арештували Єгора Руського, який колись воював на боці бойовиків 'ЛНР' і у складі батальйону 'Зоря' брав у полон Надію Савченко 17 червня 2014 року. У Росії його...| Київської області та України | Kiev Time