Український біатлоніст Дмитро Грущак здобув срібло у перегонах переслідування на 12,5 км в Америці. Про це повідомляє НОК України.

Спортсмен приніс Україні третю медаль Всесвітньої зимової Універсіади, що триває в американському Лейк-Плесіді.

Стартувавши сьомим, представник Сумського державного університету, припустився лише однією помилки на чотирьох вогневих рубежах і другим прийшов на фініш, поступившись 48 секундами лише господарю траси Бйорну Вестервельту.

https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/26a3f7e463bd290a4b49baec3bd8d9a480175cec.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/26a3f7e463bd290a4b49baec3bd8d9a480175cec-150x150.jpgadminСпортБіатлон,велозмагання,велоперегони,Дмитро Грущак,срібна медальУкраїнський біатлоніст Дмитро Грущак здобув срібло у перегонах переслідування на 12,5 км в Америці. Про це повідомляє НОК України. Спортсмен приніс Україні третю медаль Всесвітньої зимової Універсіади, що триває в американському Лейк-Плесіді. Стартувавши сьомим, представник Сумського державного університету, припустився лише однією помилки на чотирьох вогневих рубежах і другим прийшов на фініш,...| Київської області та України | Kiev Time