Сб. Кві 27th, 2024

Український гімнаст виграв золото на Універсіаді-2023

Український гімнаст Назар Чепурний став чемпіоном Всесвітньої Універсіади, яка зараз проходить у Китаї (місто Ченду).

Український спортсмен, якому всього двадцять років, виборов “золото” в опорному стрибку. Він став єдиним, хто приніс команді з України медаль в спортивній гімнастиці.

Про це повідомляє xsport.ua.

Назар набрав 14,883 бала, випередивши на 0,467 бала Цзена Вей-Шена з Китайського Тайбею та на 0,517 бала Мілада Карімі з Казахстану.

Це друга медаль українського спортсмена за цей рік. На етапі Кубка світу в Каїрі Чепурний здобув “срібло” в опорному стрибку.

Загалом в активі збірної України одинадцять нагород на Всесвітній Універсіаді: чотири золоті, чотири срібні та три бронзові. У медальному заліку українці на 10-му місці.