Нд. Тра 19th, 2024

Українка здобула золото у фехтуванні на рапірах на турнірі серії Satellite у Туреччині

Фехтування на рапірахФехтування на рапірах

Українка Аліна Полозюк здобула золото на турнірі серії Satellite FIE, який проходить у Туреччині. Вона стала чемпіонкою турніру “фехтування на рапірах”.

У фіналі українка перемогла італійку Марту Каммілетті – 15:8.

Полозюк 21 рік і для неї це перше в кар’єрі золото на турнірах рівня Satellite. На змаганнях у Румунії вона здобула бронзу.

Раніше у фехтуванні на шаблях Ольга Харлан завоювала золото, Аліна Комащук здобула срібло.

Змагання проходять з 21 по 22 жовтня у Стамбулі, Туреччина.

Фехтування на рапірах

Це одна з дисциплін фехтування, яка включає в себе бойовий поєдинок із використанням рапіри, довгої та дуже дуже гострої шаблі. Рапіра має вузьке клинкове лезо з виділеною гострою вершиною.

Основні характеристики включають:

  1. Стійка: Фехтувальний бій на рапірах вимагає певної стійки та позиції. Фехтувальники тримають рапіру одною рукою, зазвичай правою, і мають важкі спеціальні костюми та маски для захисту.
  2. Техніка: Фехтувальники використовують техніку, яка включає в себе різні атаки та захисти. Основні атаки включають в себе удари рапірою з метою потрапити в опонента.
  3. Правила і суддівство: Фехтування на рапірах відбувається з дотриманням певних правил, і на спортсменів накладаються обмеження щодо місця удару та поведінки. Судді визначають правильність ударів та прийомів.
  4. Спортивний характер: Може виступати як спорт і дисципліна на Олімпійських іграх. Воно вимагає від спортсменів не тільки фізичних навичок, але й стратегії та тактики у поєдинку.

Це високо технічний і елегантний вид спорту, який вимагає від фехтувальників великої спритності та швидкості. Воно також відзначається своєю довільністю та витонченістю виконання рухів та прийомів.

 Related Post