Стало відомо, з ким юнацька збірна України U-19 зіграє в еліт-раунді відбіркового циклу на Євро-2024.

Напередодні відбулася церемонія жеребкування еліт-раунду відбору на Євро-2024 (U-19), де гравці дізналися своїх майбутніх суперників.

За результатами жеребкування, українська збірна потрапила до групи 7, де зіграє проти однолітків із Швейцарії, Північної Македонії та Мальти.

Матчі еліт-раунду відбору на Євро-2024 відбудуться 18-26 березня 2024 року.

U-19

Юнацька футбольна збірна України U-19 – це національна команда з футболу, яка об’єднує гравців віком до 19 років. Збірна призначена для участі в міжнародних турнірах та кваліфікаційних раундах, а також для розвитку молодих талановитих футболістів та підготовки їх до переходу на вищий рівень гри в національній збірній або професійних клубах.

Юнацька збірна України бере участь у різноманітних турнірах та чемпіонатах, організованих Європейською асоціацією футболу (UEFA) та іншими футбольними організаціями. Участь у таких турнірах дозволяє юним гравцям виявити свій талант та набути міжнародного досвіду гри.

Євро

Чемпіонат Європи з футболу, або просто “Євро”, є міжнародним турніром із футболу, який проводиться кожні чотири роки і об’єднує національні збірні команди з країн Європейського континенту. Турнір організований УЄФА (Європейська асоціація футболу).

Основні особливості та історія чемпіонатів Євро включають:

  1. Учасники: У турнірі беруть участь кращі національні збірні команди з Європи, які проходять кваліфікаційні раунди для визначення учасників фінальної частини турніру.
  2. Формат: Фінальна частина Євро зазвичай складається з групового етапу, в якому команди розташовані у групах, плей-офф етапу та заключного матчу, де визначається чемпіон.
  3. Історія: Перший Чемпіонат Європи відбувся у 1960 році, і відтоді він став одним із найпопулярніших та важливих турнірів у світі футболу.
  4. Найуспішніші команди: Найбільше перемог на Євро у фінальних турнірах мають збірні Німеччини та Іспанії.
  5. Локації: Місцем проведення фінальних турнірів є різні країни Європи. Наприклад, Євро 2020 (перенесений на 2021 рік через пандемію COVID-19) відбувався в різних містах та стадіонах у 11 країнах.

Чемпіонат Європи з футболу є одним із найбільших та найочікуваніших подій у світі футболу, яке збирає мільйони шанувальників і забезпечує високий рівень змагань серед національних команд.