Американський штат Массачусетс приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу. Відповідну прокламацію видав його губернатор Чарльз Бейкер.

Відповідну інформацію оприлюднило посольство України в США.

“Вітаємо рішення штату Массачусетс та дякуємо народу США за солідарність та підтримку у відновленні історичної справедливості у пам’ять про мільйони жертв, які померли від свавілля режиму Сталіна”, – зазначається у дописі.

У посольстві також нагадали, що станом на сьогодні, Голодомор в Україні визнано геноцидом вже у дев’яти штатах США: Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні та Пенсильванії.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/946021.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/946021-150x150.jpgadminUncategorizedАмериканський штат Массачусетс приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу. Відповідну прокламацію видав його губернатор Чарльз Бейкер. Відповідну інформацію оприлюднило посольство України в США. 'Вітаємо рішення штату Массачусетс та дякуємо народу США за солідарність та підтримку у відновленні історичної справедливості у пам'ять про мільйони жертв,...| Київської області та України | Kiev Time