Біля червоного корпусу університету імені Тараса Шевченка відбулася сутичка.

Біля червоного корпусу підійшло кілька представників ЛГБТ-спільноти, у одного з яких був був прапор організації. Один із мітингуючих, які виступають проти пропаганди гомосексуалізму, зірвав цей прапор. Праворадикали відібрали прапор ЛГБТ у учасників Маршу Після того, як до нього нього підійшла дівчина з обмеженими можливостями з ЛГБТ-спільноти, її почали штовхати і ображати.

У інцидент втуктилися спецпризначенці і розпочалася сутичка між правоохрронцями і активістами. Правоохоронцям вдалося відтіснити представників ЛГБТ-спільноти. Наразі сутичка вичерпана.

Варто зазначити, що організатори мітингу проти Маршу рівності вимагають від активістів знаходитись на пішохідному переході на на вулиці Володимирській, майже повністю його перекриваючи.

Нагадаємо: Що вже кілька днів представники правих сил активно запрошують прихильників “Традиційної родини” на акцію протесту проти “Маршу рівності”.

З ночі вони збирались у центрі Києва, та “рапортували” про те, що центр міста їх. Попри гучні заяви представників Правого Сектору та інших прихильників “традиційних статевих відносин”, зокрема Скоропатського у Фейсбуці, правоохоронці забезпечили учасникам “Маршу рівності” прохід по центру столиці.

Джерело: УННhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sutichka.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sutichka-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналКультураСуспільствоза традиційну родину,Марщ рівності,Поліція,радикали,сутичкиБіля червоного корпусу університету імені Тараса Шевченка відбулася сутичка. Біля червоного корпусу підійшло кілька представників ЛГБТ-спільноти, у одного з яких був був прапор організації. Один із мітингуючих, які виступають проти пропаганди гомосексуалізму, зірвав цей прапор. Праворадикали відібрали прапор ЛГБТ у учасників Маршу Після того, як до нього нього підійшла дівчина з обмеженими...| Київської області та України | Kiev Time