Чт. Тра 23rd, 2024

Куди піти у Києві на новорічні свята

Зимова країна на ВДНГ» продовжує роботу і в святкові дні. Цьогоріч парк зробили енергоощадливим і з комфортними укриттями одразу в трьох павільйонах. Розказуємо про святкові локації, які цього року працюють.

ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА

Головною прикрасою парку лишається святкова центральна площа, яку прикрашає ялинка. Вона зустрічає гостей одразу біля входу до Експоцентру. Щороку вона стає найпопулярнішим місцем для фото на згадку та епіцентром подій.

Саме тут відбуватимуться виступи аніматорів в образах казкових персонажів, що їх так обожнює малеча. Анімаційну програму заплановано на вихідні й святкові дні.

Одразу біля ялинки встановлені Венеціанська карусель (130 грн) і колесо огляду (130 грн). Частина атракціонів розташовується між павільйонами №4 і №6: є квест-атракціони (від 100 грн) та екстремальні атракціони (130–200 грн). Також територією парку курсує паровозик «Північний експрес» (100 грн).

Ковзанка – це точно найпопулярніша розвага зараз  – її площа 2500 кв. м, на території якої працюють зручні роздягальні та будиночки з теплими напоями й перекусами. Відвідування локації не обмежується в часі, тому кататися можна вдосталь. Оренда ковзанів входить у вартість квитка (280 грн), а з додаткових опцій — пінгвіни-помічники для малечі (200 грн) і заняття з інструктором (200 грн). Приходити можна і з власними ковзанами, проте ціна на відвідування є фіксованою в будь-якому випадку.

Поряд із ковзанкою знаходяться  тюбінгові гірки. Висота дорослої становить 60 метрів, а дитячої — 30 (від 40 грн).

ІНШІ ЛОКАЦІЇ

Також продовжують працювати Резиденція Санти в 9-му павільйоні з 17 грудня по 8 січня. Вартість вхідного квитка: 350 грн. Вхід для дітей до 5 років за одним квитком з одним із батьків вільний.

Відвідати можна буде й локації, що знайомлять із тваринним світом та прадавніми ящерами. В Animal Park, який розмістився ліворуч від центрального входу, зустрінете кізочок, альпака, лам, кроликів та інших милих тваринок (від 150 грн). Тропічна ферма «Планета метеликів» у павільйоні №11А зустрічає тропічним теплом і десятками різнобарвних створінь (від 160 грн). А парк величезних рободинозаврів «Динопарк» між павільйонами №1 і 2 дозволяє поринути в таємничий світ динозаврів та дізнатися багато цікавого про їхнє існування (від 100 грн).

ОРАНЖЕРЕЯ

Одним із найатмосферніших місць у будь-яку пору року заслужено вважається Оранжерея. Це чарівна локація, яке вражає своїм тропічним наповненням і понад 60-річною історією. Естетичне задоволення тут можна закріпити смачним коктейлем у Hendrick’s Greenhouse, що розташований у виставковій залі. Квиток коштує 80 грн (лише безготівковий розрахунок).

Важливий момент: у разі повітряної тривоги робота локацій призупиняється, а всіх відвідувачів просять пройти до одного з найближчих укриттів у павільйони №1, 5 або 13. Після відбою тривоги відвідувачі зможуть повернутися, показавши квиток.

«Зимова країна на ВДНГ» працюватиме на ВДНГ до 26 лютого щодня з 10:00 до 21:00. Графік може варіюватися залежно від локації, розклад кожної — на сайті ВДНГ.Related Post