“Влада вкотре, цілеспрямовано і невиправдано, посилює фіскальний тиск на аграрний сектор економіки держави. Так, парламент, ухвалюючи з порушенням регламенту бюджет 2018 року, затвердив правку до Податкового кодексу України – якою скасувала експортне відшкодування ПДВ для сої, насіння свиріпи й ріпаку”

Аграрна партія України вимагає відновити відшкодування ПДВ для олійних культур.

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик просить уряд відновити відшкодування ПДВ для олійних культур.

На сайті Аграрної партії з’явилась заява до Верховної ради України щодо необхідності відновлення відшкодування експортного ПДВ для олійних культур.

“Влада вкотре, цілеспрямовано і невиправдано, посилює фіскальний тиск на аграрний сектор економіки держави. Так, парламент, ухвалюючи з порушенням регламенту бюджет 2018 року, затвердив правку до Податкового кодексу України – якою скасувала експортне відшкодування ПДВ для сої, насіння свиріпи й ріпаку”,- йдеться у повідомленні.

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик назвав ухвалення норми вершиною цинізму, адже попередньо не відбулось жодних обговорень із представниками агробізнесу.

На думку позафракційної політсили, скасування експортного ПДВ призведе до “чергового дотування олігархічних власників переробних потужностей за рахунок малих та середніх сільгосптоваровиробників”.

У своїй заяві Аграрна партія закликає Верховну Раду ухвалити зміни до законодавства, які б забезпечили українським сільгосптоваровиробникам нормальні економічні умови для вирощування олійних культур.

“Зокрема, ми підтримуємо необхідність розгляду та затвердження Верховною Радою України законопроекту 7403-2, розробленого за участю фахових експертів та профільних аграрних асоціацій, як такого, що гарантуватиме відновлення бюджетного відшкодування ПДВ під час експорту олійних культур”, – сказано в тексті документу.

Лідер партії Віталій Скоцик наголосив на необхідності провести професійні консультації та дискусії, спрямовані на оптимізацію державної підтримки і системи оподаткування аграрного бізнесу, та висловив готовність до конструктивної участі в них.

“Аграрна партія України як позапарламентська політсила, яка неодмінно буде представлена в наступному складі Верховної Ради, вже сьогодні здійснює напрацювання законодавства, що забезпечать ефективний розвиток економіки України. Зокрема через створення сприятливих умов для сільськогосподарського виробництва, переробки агросировини та експорту продукції з високою часткою доданої вартості”, – нагадав лідер Аграрної партії.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/photo_2018-01-15_17-51-47-900x600.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/photo_2018-01-15_17-51-47-900x600-150x150.jpgadminВладаЕкономікаАграрна Партія України,Віталій Скоцик'Влада вкотре, цілеспрямовано і невиправдано, посилює фіскальний тиск на аграрний сектор економіки держави. Так, парламент, ухвалюючи з порушенням регламенту бюджет 2018 року, затвердив правку до Податкового кодексу України – якою скасувала експортне відшкодування ПДВ для сої, насіння свиріпи й ріпаку' Аграрна партія України вимагає відновити відшкодування ПДВ для олійних культур. Лідер...| Київської області та України | Kiev Time