Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. З нагоди цієї дати на території легендарного ринку відкрилася виставка архівних фотографій.

Також було оголошено переможця конкурсу на найкращий слоган для Бессарабського ринку, який проводили до 1 липня. Переміг варіант Зої М’ясоїд “Українький колорит і традиції – така у Бессарабки позиція”.

“Час не стоїть на місці і ринок завжди потребуватиме удосконалень і покращень, – говорить директор КП “Бессарабський ринок” Микола Ковальчук. – Завдання кожного керівника – сприяти тому, щоб Бессарабка відповідала сучасним тенденціям, але не втрачала свого призначення – бути ринком.”

 

Бессарабському ринку 106 років

Смачна їжа, гарна музика і 106 рочків Бессарабському ринку🍾🎊Вітання від Eclectic Sound Orchestra

Gepostet von Вечірній Київ am Dienstag, 3. Juli 2018

Родзинкою вечора стало оркестрове шоу від колективу «Eclectic Sound Orchestra».

Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео Бессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. Відео

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bessarabskyj-rynok-guchno-vidsvyatkuvav-svoye-106-richchya.-Video8-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Bessarabskyj-rynok-guchno-vidsvyatkuvav-svoye-106-richchya.-Video8-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоБессарабский рынок,святоБессарабський ринок гучно відсвяткував своє 106-річчя. З нагоди цієї дати на території легендарного ринку відкрилася виставка архівних фотографій. Також було оголошено переможця конкурсу на найкращий слоган для Бессарабського ринку, який проводили до 1 липня. Переміг варіант Зої М'ясоїд 'Українький колорит і традиції - така у Бессарабки позиція'. 'Час не стоїть на...| Київської області та України | Kiev Time