У метрополітені менше ніж за півроку ліквідували 1196 протікань основних конструкцій у підземних станціях. Найбільше робіт за 5 місяців провели на синій та зеленій лініях. Зокрема, на станціях «Майдан Незалежності», «Тараса Шевченка», «Олімпійська», «Либідська», «Печерська» та «Лук’янівська».

Як уточнили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, крім протікань ліквідовували ще й 387 мокрих плям. Роботи даного напрямку проводяться постійно і є необхідними для споруд метрополітену.

Протікання ґрунтових вод крізь бетонні конструкції трапляється через постійні вібрації від руху поїздів, перепади температури, зміни у ґрунтах та підземних водах, появу нових проблемних місць на об’єктах станційних комплексів. Це відбувається регулярно. У залежності від характеру течі, спеціалісти визначають оптимальний метод ліквідації – від поверхневого усунення до нагнітання спеціальних розчинів та полімерних композицій, що зклеюють або гідроізолюють проблемні місця.

У першу чергу обробляють критичні точки, які безпосередньо можуть впливати на роботу підприємства, та місця проходу пасажирів. Далі усувають мокрі плями. У деяких випадках для відведення води встановлюють металеві лотки.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-stolychnomu-metropoliteni-menshe-nizh-za-pivroku-likviduvaly-1196-protikan.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-stolychnomu-metropoliteni-menshe-nizh-za-pivroku-likviduvaly-1196-protikan-150x150.jpgKievTimeКиївПроисшествияметро,протіканняУ метрополітені менше ніж за півроку ліквідували 1196 протікань основних конструкцій у підземних станціях. Найбільше робіт за 5 місяців провели на синій та зеленій лініях. Зокрема, на станціях «Майдан Незалежності», «Тараса Шевченка», «Олімпійська», «Либідська», «Печерська» та «Лук’янівська». Як уточнили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, крім протікань ліквідовували ще й 387...| Київської області та України | Kiev Time