Сб. Лип 20th, 2024

У Білоцерківському районі на засіданні 5-ої сесії Фурсівської сільської ради виносилося питання щодо законності виділення земельної ділянки садовому товариству Хуторок.

Напередодні засідання відбулась робоча нарада земельної та бюджетної комісій Фурсівської ОТГ, де було розглянуто питання щодо законності відведення земельної ділянки садовому товариству Хуторок.

До постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних, лісових ресурсів, екології, використання надр та здійснення благоустрою Фурсівської ОТГ надійшло доручення сільського голови Миколи Фурсенка, щодо детального вивчення документів, на підставі яких було здійснено відведення у приватну власність 151 га землі під садове товариство “Городок-Хуторок”, яке розташоване в адміністративних межах Фурсівської громади. Комісія всебічно вивчила документи. Так, голова земельної комісії Сергій Потапенко доповів, що жодних порушень у відношенні земельних питань не виявлено. За його словами, була перевірена уся документація, яку надало керівництво Хуторка. Документація оформлена у межах чинного законодавства.

Тієї ж думки і голова постійної комісії з питань планування бюджету Вадим Харута. “Хуторок” є частиною Фурсівської громади і наповнювачем бюджету. Тут розширюється інфраструктура і робочі місця. Дуже скоро будуть магазини, підприємства тощо, а отже і податки, що є важливим для Фурсівської громади. На сьогодні “Хуторок” готовий за свої кошти розробити проекти на дорогу та новий сучасний стадіон.

Зокрема, член земельної комісії Геннадій Прищепчук запевнив – усі розмови про те, що відведення землі є незаконним – не більше, ніж чутки. Спершу “Хуторок” було відведено у якості садового товариства, яке потім відійшло у власність. “Хуторок”, окрім постійних комісій, роками перевіряли і поліція, і прокуратура, і НАБУ. Усі вищезазначені органи влади, як і комісія, не знайшли жодних порушень. У найближчий час “Хуторок” має наміри приєднатися до Фурсівської ОТГ. Голова Фурсівської ОТГ Микола Фурсенко наголосив, що на наступній сесії буде розглянуто відповідне звернення від керівницта “Хуторка”.Related Post