Син міністра фігурує у справі про корупційні закупівлі

Сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова затримали після проведення обшуків детективи Національного антикорупційного бюро.

За словами колишнього радника очільника МВС Іллі Ківи, швидше за все вже найближчим часом буде направлено відповідне клопотання на судовий розгляд:

“Зараз закінчено обшук. Я знаю, що повинні його сина Олександра направити в суд. Його хочуть позбавити волі, щоб мати можливість маніпулювати міністром і мати можливість тиску на його рішення. Олександра затримали. Наскільки мені відомо, обшук не дав жодного результату, тому були вилучені телефони та планшети. Знаю це на 100%, тому що перебуваю на прямому зв’язку і спілкуюся “, – зазначив він.

Відомо, що Аваков-молодший фігурує у кримінальному провадженні щодо закупівель рюкзаків на замовлення МВС. Слідчі дії з цього приводу розпочалися ще кілька років тому, охоплюють період від початку російської агресії на Сході до кінця 2015-го.

“Знай.ua”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/Bufer-obminu01.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/Bufer-obminu01-150x150.jpgadminВладаКиївКиївська областьКриміналПодіїПолітикаАваков,НАБУСин міністра фігурує у справі про корупційні закупівлі Сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова затримали після проведення обшуків детективи Національного антикорупційного бюро. За словами колишнього радника очільника МВС Іллі Ківи, швидше за все вже найближчим часом буде направлено відповідне клопотання на судовий розгляд: 'Зараз закінчено обшук. Я знаю, що повинні його сина Олександра направити...| Київської області та України | Kiev Time