У Києві може бути створено муніципальний підрозділ із охорони порядку із залученням ветеранів АТО.

Заявив глава столичної поліції Андрій Крищенко.
Відповідаючи на питання, чи потрібна Києву муніципальна поліція, Крищенко підкреслив, що законодавчо в Україні функціонування муніципальних “поліцій” не передбачено. За словами Крищенка, йтися може про виконання функцій дружинників і допомоги поліцейським.
 
“Зараз Київ запускає проект створення муніципального підрозділу з охорони порядку. Київська організація ветеранів АТО братиме участь в охороні порядку разом із поліцією на масових заходах, буде задіяна в патрулюванні. І ми таку допомогу тільки вітаємо”, – сказав Крищенко.
 
За його словами, процес буде запущений вже найближчим часом.
 
“Цього тижня ми узгодили документи, і з наступного тижня можливо все запуститься”, – зазначив глава столичної поліції.
Джерело: censor.net
Від себе хочемо нагадати:
Андрій Крищенко для України став символом патріотизму, коли навесні 2014 р. у числі небагатьох офіцерів МВС в Донбасі став за захист конституційного ладу в Україні
еребуваючи на посаді начальника міліції Горлівки в момент захоплення міста проросійськими терористами, відхилив ультиматум сепаратистів про здачу управління МВС в квітні 2014 року. Крищенко скинув з даху будівлі проросійського терориста і зірвав прапор Російської Федерації, який той підняв, за що потім був захоплений терористами і жорстоко побитий.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Andrij-Krishhenko.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Andrij-Krishhenko-150x150.jpgКиївВладаКриміналСуспільствоАндрій Крищенко,ветерани АТО,Київ,охорона правопорядкуУ Києві може бути створено муніципальний підрозділ із охорони порядку із залученням ветеранів АТО. Заявив глава столичної поліції Андрій Крищенко. Відповідаючи на питання, чи потрібна Києву муніципальна поліція, Крищенко підкреслив, що законодавчо в Україні функціонування муніципальних 'поліцій' не передбачено. За словами Крищенка, йтися може про виконання функцій дружинників і допомоги поліцейським.   'Зараз Київ...| Київської області та України | Kiev Time