Після великих вихідних комунальникам щоразу доводиться вигрібати за відпочиваючими купи сміття.

Як відомо, на виконання розпорядження КМДА щодо благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва у 2018 році, у столиці триває комплексне весняне прибирання.

“Тут головна увага, звичайно, сміттю. Тож, інформую, що протягом квітня інспекторами КП «Київблагоустрій» виписано 1790 приписів з вимогою до балансоутримувачів територій прибрати сміття, зокрема, на узбіччях доріг, у парках та скверах, на прибудинкових територіях, в підземних переходах та навколо водоймищ. Станом на 1 травня прибрано більше половини із зазначеного – 916 смітників та скупчень сміття. Але інспектори продовжують свій моніторинг”, – коментує ситуацію в.о. директора «Київблагоустрі» КМДА Андрій Андрєєв у Фейсбук.

Після травневих вихідних комунальники продовжують вивозити сміття за відпочиваючими

Під час вихідних та свят особлива увага – зеленим зонам. На фото ви можете побачити засмічені ділянки, які були зафіксувани 30 квітня у парку Пушкіна, біля Арки Дружби народів, у міському саду біля Покровському мосту, у Сирецькому парку та в інших зелених зонах. Наразі всі вони прибрані. 35 інспекторів КП «Київблагоустрій» продовжують моніторинг весняного прибирання столиці. А якщо враховувати, що прямо по курсу – велика подія футбольної Європи, роботи відчутно додасться.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Pislya-travnevyh-vyhidnyh-komunalnyky-prodovzhuyut-vyvozyty-smittya-za-vidpochyvayuchymy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Pislya-travnevyh-vyhidnyh-komunalnyky-prodovzhuyut-vyvozyty-smittya-za-vidpochyvayuchymy-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствовідпочиваючі,сміття,травневі вихідніПісля великих вихідних комунальникам щоразу доводиться вигрібати за відпочиваючими купи сміття. Як відомо, на виконання розпорядження КМДА щодо благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва у 2018 році, у столиці триває комплексне весняне прибирання. 'Тут головна увага, звичайно, сміттю. Тож, інформую, що протягом квітня інспекторами КП «Київблагоустрій» виписано 1790 приписів з...| Київської області та України | Kiev Time