Президент України Петро Порошенко прокоментував, чи планує вдруге балатуватися на пост Президента і коли представить стратегію розвитку нашої країни.

Про це розповів Порошенко під час прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо його можливих намірів йти на другий термін президентства, повідомляє “Укрінформ“.

“Щодо другого терміну, відповідно до Конституції, кожен громадянин України, правда, з певними обмеженнями, ті, хто має 35 років, я вже маю 35 років, мають право балотуватися в президенти. І я думаю, що в нас на сьогоднішній день поки що зарано говорити щодо складу потенційних президентських кандидатів”, – зазначив Петро Порошенко.

Окрім того Порошенко зазначив, що йому ще точно два роки виконувати президентські повноваження.

“Стосовно висування на другий термін: ще є майже два роки президентських повноважень. І треба багато що зробити… Щодо стратегії розвитку України на наступні роки – я представлю суспільству у своїй доповіді у Верховній Раді у вересні”, – наголосив глава держави.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/104570-1024x777.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/104570-150x150.jpgadminВладаПолітикаВерховна Рада,Київ,Конституція,Порошенко,пост ПрезидентаПрезидент України Петро Порошенко прокоментував, чи планує вдруге балатуватися на пост Президента і коли представить стратегію розвитку нашої країни. Про це розповів Порошенко під час прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо його можливих намірів йти на другий термін президентства, повідомляє 'Укрінформ'. 'Щодо другого терміну, відповідно до Конституції, кожен громадянин України, правда,...| Київської області та України | Kiev Time