МВС презентувало законопроект, який передбачає покарання за фальсифікації на виборах.

Про це в ефірі 24 Каналу повідомила координатор громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, яка у складі громадських організацій допомагала чиновникам із законопроектом.

“Це не є порушенням виборчого законодавства, але якщо політичні партії, які отримають державне фінансування чи не отримають його, не подадуть інформацію щодо додатків по цій благодійності у своїх фінансових звітах за рік НАЗК, тоді це є предметом для глибокого розслідування, і тоді можливе позбавлення державного фінансування, що є доволі великим ресурсом для політичних сил сьогодні”, – наголосила експерт.

За словами Айвазовської, зараз є фіксація медіа з боку тих чи інших активістів, є логотип політичних партій. Сама політична партія на своїх веб-порталах чи в соціальних мережах поширює цю інформацію, відтак, просто списати на благодійних фонд це неможливо.

Ці видатки, каже експерт, повинні бути включені в річний фінансовий звіт партій (отримає вона фінансування чи не отримає). Неправдива інформація в цих звітах включає ряд санкцій і притягнення до відповідальності особи, яка є керівником посади, яка підписує цей звіт.

Вона також зазначила, що на старті передвиборчої кампанії штаби купують у попередніх власників базу даних громадян, які на попередніх виборах були схильні до продажу свого голосу, незалежно яка партія чи кандидат організовували цей процес.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/69534d776481dbe68cf0b8e814eccfec.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/69534d776481dbe68cf0b8e814eccfec-150x150.jpgKiev-TimeВладавибори,законопроектМВС презентувало законопроект, який передбачає покарання за фальсифікації на виборах. Про це в ефірі 24 Каналу повідомила координатор громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, яка у складі громадських організацій допомагала чиновникам із законопроектом. 'Це не є порушенням виборчого законодавства, але якщо політичні партії, які отримають державне фінансування чи не отримають його, не подадуть інформацію...| Київської області та України | Kiev Time