Генпрокурор Андрій Костін порушив справу проти народного депутата від партії «Слуга Народу» Ірини Аллахвердієвої щодо незаконного збагачення. Справу розслідуватимуть НАБУ та САП. Про це повідомляє прес-служба Центру протидії корупції.

«Відбулося це лише після того, як ми у ЦПК спочатку отримали відмову про відкриття справи, а потім все ж таки через ВАКС зобов’язали генпрокурора зареєструвати провадження», – йдеться у повідомленні.

У жовтні, як стверджують антикорупціонери, генпрокурор побоявся відкривати справу на Аллахвердієву всупереч закону, який зобов’язує його зареєструвати справу протягом 24 годин.

«Таке ось продовження «найкращих практик» своєї попередниці. І ще одне підтвердження, що маємо боротися за фактичне скасування депутатської недоторканності замість тієї «ілюзії недоторканності», яка є зараз. Пане Костін, ну можна було все із самого початку зробити по-нормальному? Чи це така згубна звичка – спочатку все доводити до свавілля? Якщо все це, щоб заспокоїти колишніх колег по Раді та показати, що їх точно прикриють, то просто знайте – так більше не працює. І не працюватиме після перемоги ЗСУ», – попередили у Центрі.

У ЦПК нагадали, що насправді такі справи мають починатися не з тиску через суд, а тихо, щоби не дати можливості підозрюваним втекти за кордон.

«Поки що сподіваємося, що вже скоро швейцарський годинник Аллахвердієвої за 310 тисяч грн з 11 білими діамантами буде серед доказів у справі, а не на руці нардепа. Як і 14,4 млн грн, які нібито подарував їй батько, який офіційно не отримував мільйонні доходи за останні роки. Цей випадок разом із останніми справами САП – вагомий аргумент за поновлення декларування депутатів та чиновників. Це шанс для народних депутатів показати, що під час війни вони не займалися корупцією, а реально працювали для країни», – вважають у ЦПК.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/890_450_6387ea7f0ee7c.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/890_450_6387ea7f0ee7c-150x150.jpgadminВладаКриміналПолітикадепутатка,Ірина Аллахвердієва,Незаконне збагачення,Слуга народуГенпрокурор Андрій Костін порушив справу проти народного депутата від партії «Слуга Народу» Ірини Аллахвердієвої щодо незаконного збагачення. Справу розслідуватимуть НАБУ та САП. Про це повідомляє прес-служба Центру протидії корупції. «Відбулося це лише після того, як ми у ЦПК спочатку отримали відмову про відкриття справи, а потім все ж таки через ВАКС зобов'язали генпрокурора зареєструвати провадження»,...| Київської області та України | Kiev Time