Першим такий офіс відкриють на Печерську. Як повідомила прес-служба Печерської РДА, в їхньому районі відкриють центр з надання безоплатної правової допомоги: “Порушили твої права – повідом нам!”

У травні 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», у відділі (центрі) надання адміністративних послуг Печерської райдержадміністрації (далі – ЦНАП) буде відкрито «єдине вікно» з надання безоплатної правової допомоги мешканцям Печерського району.

Про запровадження проекту в районі оголосив голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук:

“Ми запроваджуємо в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відкриття центру з надання безоплатної правової допомоги на базі ЦНАПу. Проект буде реалізовано за сприяння Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Мета спільного проекту – підвищення правової свідомості наших мешканців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав в повсякденному житті у правовий спосіб”.

Також очільник Печерського району наголосив на тому, що через «єдине вікно» громадяни зможуть отримувати безоплатні практичні рекомендації щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами, зокрема: захист права власності, протистояння корупції та інші сфери життєдіяльності.

Шановні громадяни! В рамках запровадження даного проекту «єдиного вікна» та з метою моніторингу проблемних питань, пропонуємо вам (посилання) в коментарях описати ключові справи щодо порушення прав!

Слідкуйте за новинами про запровадження проекту та залишайте свої коментарі!

Довідкова інформація:

13.09.2017 Кабінет Міністрів України прийняв рішення презентувати Національній раді реформ при Президентові України загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!» та звернутися до Президента з ініціативою оголосити 2018 рік роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Відповідно до Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017 про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Проект впроваджується відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017 – 2019 роках» та наказу Міністерства юстиції України від 16 серпня 2017 року № 2611/5 «Про реалізацію проекту «Я маю право!». За даними Міністерства, понад 70% населення потребує знань про свої права.

Кабінетом Міністрів України видано розпорядження від 14 березня 2018 року № 155-р «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!».

“Вечірній Київ”