Рамки-розпилювачі з’являться в парках Києва і рятують від спеки всіх охочих. Перші вже з’явилися у парку “Перемога” і викликають захват відвідувачів. Про це йдеться у матеріалі телеканалу “Київ”.

Особливістю водяного розпилювача є те, що його можна переносити і ставити у будь-якому місті. Загалом комунальники збираються облаштувати 17 рамок-розпилювачів у десяти районах столиці.

Детальніше дивіться у матеріалі:

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-parkah-Kyyeva-vstanovlyuyut-vodyani-rozpylyuvachi.-Video.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-parkah-Kyyeva-vstanovlyuyut-vodyani-rozpylyuvachi.-Video-150x150.jpgKievTimeВладаКиївСуспільствоводяні розпилювачі,парк,рамки-розпилювачіРамки-розпилювачі з'являться в парках Києва і рятують від спеки всіх охочих. Перші вже з'явилися у парку 'Перемога' і викликають захват відвідувачів. Про це йдеться у матеріалі телеканалу 'Київ'. Особливістю водяного розпилювача є те, що його можна переносити і ставити у будь-якому місті. Загалом комунальники збираються облаштувати 17 рамок-розпилювачів у десяти...| Київської області та України | Kiev Time