Нещодавні події у Солом`янському районі столиці, а саме у Жулянах, де за підозрою у скоєнні злочинів за ч.4 ст.190 та ч.2 ст. 358 КК України слідчими Нацполіції була затримана глава органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону« Жуляни »Надія Василівна Овчарук, яку викрили в здійсненні шахрайських дій з присвоєння 11 земельних ділянок, що належать померлим особам, які зловмисниця намагалася продати за 200 тис. Дол., викликали багато питань та обурення у мешканців Жулян.

Ще більше питань виникло, коли після затримання голова ОСН “Жулян” Овчарук повідомила власників земельних ділянок, що була затримана за те, що саме захищала земельні ділянки мешканців від “нового плану ДПТ”, за яким начебто у власників земельних ділянок відберуть землі та збудують на них торгівельні центри та дороги.

kievtime спробував розібратися у тому, що насправді відбувається.

У Нацполіції повідомили, що дійсно на гр. Овчарук відкрито кримінальне провадження, ведеться досудове слідство. Слідчі подробиці не повідомляють, але інформація що до нового ДПТ Жулян та про будь -які забудови немає ніякого відношення до кримінальної справи стосовно гр. Овчарук.

Голова ОСН Жулян Овчарук Надія Василівна
Голова ОСН Овчарук Надія Василівна

Як повідомляє видання golos.ua “З джерела в правоохоронних органах відомо, що начальниця ОСН, перебуваючи у змові з власним сином, з метою подальшого продажу та особистого збагачення підробили ряд документів, за допомогою яких 1, 1 га землі було зареєстровано на підставних осіб”.

Журналісти kievtime поспілкувались з спілкою ветеранів АТО Жулян, та ветерани повідомили, що до голови ОСН Овчарук вже давно виникли питання що до наявності, черги та отримання земельних ділянок:

“Ми вже не перший рік очикуємо на отримання землі, на яку ми маємо право як ветерани війни. Все що ми постійно чуємо від голови ОСН Овчарук це “Землі немає”. Але нещодавно ми дізналися, що земля розпродається. Землю, яку повинен був отримати наш побратим – отримала людина з “Чоколовки”, та більш того, людина, яка до АТО не має взагалі ніякого відношення.  Головою ОСН “Чоколовки” є син Овчарук – Вiталiй Овчарук. Тобто Овчаруки, син та мати змовились та продають наші землі. Ми звернулися до поліції, і слідчі викрили цілу схему” – повідомляє мешканець Жулян, ветеран АТО Олександр.

“Нам не нужны коррупционеры, глава ОСН должен быть порядочным и хозяйственником, какой никак не является Овчарук. Все, чем занималась Овчарук – это “нажива”, когда она стала главой ОСН, у нее сразу появились 2 квартиры по 100 м.кв. в новострое. Жители  Жулян подняли вопрос о переизбрании головы ОСН, и когда о недоверии сообщили Овчарук – она выдумала тему с борьбой против застроек и “отжима” земли жителей. Видно решила, что ей поверят и таким образом ее поддержат. Нам пришлось обратиться к меру Киева Кличку с просьбой дать специалистов, которые объяснят людям о ДПТ и успокоят их. В КМДА к нам относятся с уважением, на просьбу отреагировали быстро, уже в эту субботу пройдут сборы, на которые приедут проэктировщики и разработчики ДПТ Жулян “ – розповів мешканець Жулян, ветеран АТО Ігор, та передав нам документи на нерухомість.

Надія Василівна Овчарук ОСН Жуляны квартира

Надія Василівна Овчарук ОСН Жуляны квартира 2

 

“10 листопада о 14-00 в актовому залi школи №279 (Жуляни) відбудуться збори вiдносно ДПТ. На зборах будуть присутні розробник та проектувальник ДПТ, які роз`яснять власникам не оформлених земельних ділянок про порядок оформлення земельних ділянок, а також нададуть відповіді на питання, які стосуються ДПТ” – повідомляється на сторінці “Жуляни та Громада Жулян” у соцмережі “facebook”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/Glava-OSN-ZHulyany-Nadezhda-Ovcharuk.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/Glava-OSN-ZHulyany-Nadezhda-Ovcharuk-150x150.jpgadminВладаКиївКриміналПодіїСолом`янський районСуспільствоВиталий Кличко,Глава ОСН Жуляны Надежда Овчарук,ДПТ,КМДАНещодавні події у Солом`янському районі столиці, а саме у Жулянах, де за підозрою у скоєнні злочинів за ч.4 ст.190 та ч.2 ст. 358 КК України слідчими Нацполіції була затримана глава органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону« Жуляни »Надія Василівна Овчарук, яку викрили в здійсненні шахрайських дій з присвоєння 11 земельних ділянок, що належать...| Київської області та України | Kiev Time