Валерій Прозапас: Голосування в Конгресі за бюджет без врахування фінансування для потреб України хоча і скоріше технічне, але це прояв американського прагматизму, який включився перш за все у відповідь на дії/бездіяльність наших посадових осіб та державних структур.

Вільний світ прозорий і цінує факти, там нічого не сховаєш за “єдиним” та бравурними звітами про перемогу за перемогою, тому на спроби маніпуляцій – реакція моментальна;
нікого вже не заколихати промовами, час пред’являти якісь здобутки, а не відсижуватись за спинами ЗСУ.
А тут вам і танці зі спробою залишити закритими декларації, і відмова декларувати реальних кервників держави з ОП.
І 320 бюджетних мільйонів Шурмі, з подальшими нахальними заявами, що “всі так роблять” та інше “прибарахління”.
І мільярди на утримання моно-телебачення, з додатковими мільярдами на серіали про гівно, і наступ на децентралізацію, і блокування міжнародної роботи опозиції.
І сюди ж спроба ігнорувати вже прямі вимоги проведення реформ, бо попереду ще Вашингтонський саміт НАТО, про який “чювакі” взагалі роблять вигляд що забули….
…. Хтось думає, що на все це союзники будуть витрачати кошти своїх платників податків? Тільки за красиву картинку затриманих Шуфріча і Коломойського?
А як це міняє славнозвісну “сістєму”?
………………
Це в кіно про “слугу народа” так працює, а не в жорстокій реальності, тому голосування в Конгресі треба сприймати як старе добре – Думай! Тє.
– Валерій Прозапас, депутат Запорізькій Міській Раді, Доброволець, військовий 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського
– Новини Києва та України Kiev Time