Вт. Тра 21st, 2024

Заступник Кличко повідомив, що Київ готується до блекауту

Столиця має два сценарії проходження опалювального сезону. Один з них  –  коли РФ не буде завдавати ударів по інфраструктурі, проте наразі існують дані, що, скоріш за все, енергетика Києва знов опиниться під ворожими атаками.

“Київ більш захищений системами ППО. Але через пошкодження у Київській області, ще є проблеми з високовольтною інфраструктурою”, – заявив заступник мера столиці  Володимир Бондаренко.

Киянам не варто викидати генератори, а навпаки краще поповнити ці запаси. У разі обстрілів будуть стабілізаційні або превентивні відключення електрики.

“Щодо блекаутів – важко спрогнозувати, це може трапитись через пошкодження великого об’єкта критичної інфраструктури. І це не тільки Київ, бо інфраструктура пов’язана. Але якщо ми будемо розуміти, що місту не вистачає енергії чи тепла, то будемо вжити аналогічні заходи, як минулого року”, – додав Бондаренко.

“Пункти незламності” будуть працювати в закладах освіти, в адміністративних будівлях, їх розгортатиме ДСНС, загалом ця інфраструктура буде поновлена.

Проте конкретніше про це можна буде сказати ближче до опалювального сезону.

Заклади охорони здоров’я є об’єктами пріоритетними, і вони будуть опалюватись в першу чергу.

“Що стосується закладів освіти, якщо ще раз я кажу, буде брак потужностей, то це означає, що школи можуть піти на канікули, як було цього року, на початку цього року”, – пояснив чиновник.

Метро працюватиме у штатному режимі.Related Post