Пн. Тра 27th, 2024

Федеральна прокуратура Німеччини встановила офіцерів росії, які стріляли по цивільних у Гостомелі

Федеральна прокуратура НімеччиниФедеральна прокуратура Німеччини

Федеральна прокуратура Німеччини висунула звинувачення групі російських офіцерів, які були причетні до розстрілу колони цивільних автомобілів у Гостомелі Київської області в лютому-березні 2022 року.

Це сталося під час агресії рфпроти України, яка призвела до війни між двома країнами.

За словами міністра юстиції Німеччини Марко Бушманна, німецькі слідчі почали розслідування цього злочину в липні 2023 року, після того як дізналися, що серед постраждалих був громадянин Німеччини. Вони провели масове опитування біженців із України, які розповіли про свої свідчення та надали докази. Також вони скористалися інформацією з відкритих джерел та співпрацювали з українськими правоохоронними органами.

В результаті слідства було встановлено імена підозрюваних російських офіцерів, які командували та виконували розстріл цивільних. Їх особистості були ідентифіковані за допомогою фотографій, відео, документів та інших даних. За даними прокуратури, вони належать до Збройних сил рф та були відряджені до України для здійснення агресивних дій.

Міністр Бушманн заявив, що Німеччина буде вимагати екстрадиції підозрюваних, якщо вони будуть затримані в Україні або в будь-якій іншій країні. Він також підкреслив, що Німеччина не толерує порушення міжнародного права та злочинів проти людяності, які скоюють російські війська в Україні.

Розстріл цивільних у Гостомелі став одним з найкривавіших злочинів, які вчинили росіяни під час війни. За офіційними даними, внаслідок обстрілу загинули п’ятеро українців, поранені — ще шестеро. Серед них була жінка, яка вагітна, та її чоловік. Вони їхали до Києва, щоб народити дитину. Їх автомобіль був розірваний снарядом, а їх тіла були знайдені на трасі.

Росія заперечує свою причетність до цього злочину та інших актів агресії проти України. У рф вже відреагували на цю заяву прокуратури. Представник МЗС РФ Марія Захарова назвала її “провокацією” та “брехнею”. Вона також звинуватила Німеччину в тому, що вона підтримує “український режим”, який, за її словами, “проводить геноцид свого народу”.Related Post