Через концерти в окупованому Криму СБУ на три роки заборонило в’їзд в Україну російському виконавцю Василю Вакуленко, який виступає під псевдонімом “Баста”.

Російський репер Баста, якому СБУ заборонила в’їзд в Україну, анонсував свій виступ у Києві. Нещодавно стало відомо, що організатори концерту вже почали продавати квитки на виступ артиста, який гіпотетично має відбутися 1 грудня в клубі Stereo Plaza. Про це повідомляє видання “Обозреватель”.

Розпродані квитки на концерт і на українському ресурсі Parter.ua, де також з’явилися афіші запланованого концерту. “Квитки продаються”, – впевнено відповіли представники клубу, не коментуючи заборону СБУ. Таку ж відповідь надали і в сервісі продажу квитків.

“Організатори про скасування не повідомляли, тобто на даний момент концерт в силі, квитки продаються”, – запевнили журналістів в телефонній розмові.

Нагадаємо, СБУ прийняла рішення про заборону в’їзду в Україну для Басти на три роки.

“Згідно ст.13 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” Службою безпеки України в інтересах забезпечення безпеки держави прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну вказаному у запиті громадянину РФ строком на три роки”, – йдеться в повідомленні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/pic_dcd5632c9db558777f5d65bfabe369c8.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/pic_dcd5632c9db558777f5d65bfabe369c8-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюСуспільствоБаста,заборона в'їзду в Україну,СБУЧерез концерти в окупованому Криму СБУ на три роки заборонило в'їзд в Україну російському виконавцю Василю Вакуленко, який виступає під псевдонімом 'Баста'. Російський репер Баста, якому СБУ заборонила в'їзд в Україну, анонсував свій виступ у Києві. Нещодавно стало відомо, що організатори концерту вже почали продавати квитки на виступ артиста, який...| Київської області та України | Kiev Time