Сб. Тра 18th, 2024

Незважаючи на заборону: російський виконавець Баста збирається виступити в Києві

Через концерти в окупованому Криму СБУ на три роки заборонило в’їзд в Україну російському виконавцю Василю Вакуленко, який виступає під псевдонімом “Баста”.

Російський репер Баста, якому СБУ заборонила в’їзд в Україну, анонсував свій виступ у Києві. Нещодавно стало відомо, що організатори концерту вже почали продавати квитки на виступ артиста, який гіпотетично має відбутися 1 грудня в клубі Stereo Plaza. Про це повідомляє видання “Обозреватель”.

Розпродані квитки на концерт і на українському ресурсі Parter.ua, де також з’явилися афіші запланованого концерту. “Квитки продаються”, – впевнено відповіли представники клубу, не коментуючи заборону СБУ. Таку ж відповідь надали і в сервісі продажу квитків.

“Організатори про скасування не повідомляли, тобто на даний момент концерт в силі, квитки продаються”, – запевнили журналістів в телефонній розмові.

Нагадаємо, СБУ прийняла рішення про заборону в’їзду в Україну для Басти на три роки.

“Згідно ст.13 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” Службою безпеки України в інтересах забезпечення безпеки держави прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну вказаному у запиті громадянину РФ строком на три роки”, – йдеться в повідомленні.Related Post