Російському виконавцю Василю Вакуленко, який виступає під псевдонімом “Баста”, в’їзд в Україну заборонений через концерти в окупованому Криму.

Концерт російського репера Басти, який мав відбутися у київському клубі Stereo Plaza 1 грудня, скасували. Відповідна інформація з’явилася на сторінці клубу в Facebook. У заяві йдеться, що виступ Басти був скасований у зв’язку із забороною в’їзду артисту на територію України.

 

“Всі раніше придбані квитки підлягають поверненню в квиткових касах. Порядок і терміни повернення будуть оголошені окремо у понеділок 4 грудня”, – сказано у заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Баста збирався виступити в Києві попри заборону СБУ. Принаймні, квитки на його запланований концерт активно продавалися організаторами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/39_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/39_main-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКиївКультураСуспільстворепер Баста Василь Вакуленк,СБУРосійському виконавцю Василю Вакуленко, який виступає під псевдонімом 'Баста', в'їзд в Україну заборонений через концерти в окупованому Криму. Концерт російського репера Басти, який мав відбутися у київському клубі Stereo Plaza 1 грудня, скасували. Відповідна інформація з’явилася на сторінці клубу в Facebook. У заяві йдеться, що виступ Басти був скасований у зв'язку...| Київської області та України | Kiev Time