Нд. Тра 26th, 2024

Ракетна атака на Київ: четверо людей у важкому стані

Ракетна атакаРакетна атака

Ракетна атака трапилася зранку 29 грудня, у п’ятницю. Внаслідок цього до однієї зі столичних лікарень правого берега Києва доставили 19 постраждалих віком від 21 до 64 років.

Десятьом пацієнтам провели операції, наразі вони перебувають в реанімації без свідомості і на штучній вентиляції легень.

Про це повідомила виконувачка обов’язків директора лікарні Тетяна Барановська, передає телеканал «Київ».

«Четверо пацієнтів у важкому стані. Десять постраждалих мають стан середньої важкості, інші — стабільний легкий. Дітей серед госпіталізованих немає», — розповіла Барановська.

Один пацієнт унаслідок обстрілу столиці отримав дуже сильні опіки всього тулуба — понад 80 відсотків шкіряних покровів. Його переведуть до опікового центру.

Нагадаємо

Ракетна атака накрила всю Україну. Терористи рф з ночі проти 29 грудня атакували Україну ракетами та “шахедами”. Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що окупанти випустили 158 ракет різних типів та ударних дронів. Сили ППО збили 27 “шахедів” та 87 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55.

Над столицею сьогодні збили понад 30 ворожих цілей. У Києві через атаку спалахнули пожежа у багатоповерхівках та на складі.

Ракета Х-101

Ракета Х-101 — це російська крилато-ракетна система, розроблена для ударів по повітряних та наземних цілях на великі відстані. Ця ракета входить до складу родини ракет X-100/101, розробленої конструкторським бюро “Радуга” (також відомим як КБ Радуга) і призначена для використання авіацією.

Основні характеристики ракети Х-101:

  1. Тип: Крилато-ракетна система.
  2. Розробник: Конструкторське бюро “Радуга”.
  3. Довжина: Приблизно 7.45 метра.
  4. Діаметр: Приблизно 0.67 метра.
  5. Дальність дії: Приблизно 4,500 км.
  6. Навігація та управління: Використовує сучасні системи навігації та вбудовану електроніку для наведення на ціль.
  7. Навантаження: Вона може нести велику різноманітність військових вантажів, включаючи ядерні та конвенційні боєприпаси.

Ці ракети призначені для використання на різних виданнях військової авіації, таких як стратегічні бомбардувальники. Ракета Х-101 входить в арсенал російських повітряних сил і може бути використана для ведення ударів по важливих стратегічних та тактичних об’єктах на великі відстані.Related Post