Мислення Росії є імперським, і у своїй імперії РФ бачить місце не тільки для України, але й для Білорусі, Польщі, Прибалтики, Фінляндії, не кажучи про країни Середньої Азії.

Володимир Огризко. Фото:Укрінформ

Через війну Росії проти Україну РФ може спіткати доля Радянського Союзу, який врешті розвалився. У разі розвалу Росії на північній півкулі прийде мир і спокій. Таку думку в коментарі виданню Обозреватель висловив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко, інформують Патріоти України.

“Росія не так, щоб воювала проти України, вона просто вважає її своєю колонією і частиною. І те, що ми бачимо сьогодні, це просто фінальний акт цієї нереалістичної оцінки того, що відбувається”, – висловив переконання екс-глава МЗС.

Він також наголосив, що мислення Росії є імперським, і у своїй імперії РФ бачить місце не тільки для України, але й для Білорусі, Польщі, Прибалтики, Фінляндії, не кажучи про країни Середньої Азії.

“І це, можливо, фантомні болі, коли те, що вважається своїм, каже, що ми маємо своє, а ви своє, це викликає відповідну реакцію. Але це буде для самої Росії дуже катастрофічними наслідками, тому що в дійсності вона може, і швидше за все, повторить долю Радянського Союзу,” – зазначив Огризко.

Дипломат також висловив сподівання, що після розпаду Росії, на Україну не тиснутиме вже ніхто.

“Якщо вона (Росія) перетвориться на кілька держав, і кожна держава матиме на меті нормальний розвиток у підтримці дружніх відносин, то ця імперськість зникне. З розпадом Росії ситуація покращиться, і на північній півкулі ми матимемо мир і спокій”, – резюмував екс-глава МЗС України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу kievtime.com, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/05204723_.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/05204723_-150x150.jpgKiev_TimeВійна з РосієюВладаПолітикаМислення Росії є імперським, і у своїй імперії РФ бачить місце не тільки для України, але й для Білорусі, Польщі, Прибалтики, Фінляндії, не кажучи про країни Середньої Азії. Через війну Росії проти Україну РФ може спіткати доля Радянського Союзу, який врешті розвалився. У разі розвалу Росії на північній півкулі прийде...| Київської області та України | Kiev Time