Сб. Лип 20th, 2024

США оголосить новий пакет військової допомоги Україні: сума допомоги складе понад 2 мільярди доларів

Чер9,2023
1234996458

Пентагон може оголосити про надання Україні довгострокового пакета військової допомоги на суму понад 2 мільярди доларів вже сьогодні.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що кошти, які будуть виділені в рамках ініціативи сприяння безпеці України (USAI), підуть на купівлю ракетних пускових установок і ракет Hawk, а також двох типів сучасних ракет ППО Patriot – GEM-T і PAC-3.

Ініціатива USAI буде опиратися на попередні зусилля з надання допомоги українській системі ППО в боротьбі з російським вторгненням.

Програма передбачає контракти з датою постачі через місяці або навіть роки, щоб посилити довгострокові потреби країни в безпеці, а не для негайного використання на полі бою, пише Bloomberg.

Раніше повідомлялося, що Держдеп США схвалив можливий продаж уряду України системи ППО NASAMS та супутнього обладнання. Їх орієнтовна вартість – 285 млн доларів США.

Як йдеться в повідомленні Агентства оборонного співробітництва США, основним підрядником стане компанія Raytheon Missiles and Defense.

Нещодавно ми писали, що влада Сполучених Штатів розглядає можливість надання Україні додаткових 37 мільйонів доларів допомоги для зміцнення кібербезпеки. Про це повідомив Державний департамент США.Related Post