З початку року на вулицях столиці демонтували більше восьми тисяч об’єктів зовнішньої реклами.

З початку 2017 року в столиці демонтували більше восьми тисяч одиниць засобів зовнішньої реклами. Про це заступник міського голови Києва Олексій Рєзніков.

 

“За поточний період 2017 було демонтовано майже 8,2 тисяч засобів зовнішньої реклами, з яких силами КП “Київреклама” демонтовано 4 тисячі одиниц. Тобто 50% бізнес вже самостійно демонтує. Це свідчить про те, що комунікація дає свій результат. В 2016 году було демонтовано більше 5 тисяч засобів зовнішньої реклами”, – наголосив Рєзніков.

Він додав, що зараз очікується постачання нової техніки, яка буде здійснювати демонтаж конструкцій. Стара техніка, наявна у КП “Київреклама”, буде відремонтована і слугуватиме в якості резервного фонду.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко запевняв, що вже навесні 2018 року вуличної реклами на вулицях столиці істотно поменшає.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/47_main.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/47_main-150x150.jpgYuliyaВладаКиїввулична реклама,КМДАЗ початку року на вулицях столиці демонтували більше восьми тисяч об'єктів зовнішньої реклами. З початку 2017 року в столиці демонтували більше восьми тисяч одиниць засобів зовнішньої реклами. Про це заступник міського голови Києва Олексій Рєзніков.   'За поточний період 2017 було демонтовано майже 8,2 тисяч засобів зовнішньої реклами, з яких силами КП...| Київської області та України | Kiev Time