Сб. Лип 20th, 2024

У столиці викрито підприємця, який за 24 тис. доларів США намагався підкупити посадовця КМДА

У вівторок, 17 квітня 2018 року, Київською місцевою прокуратурою №6 спільно із Печерським управлінням поліції ГУ Нацполіції в м.Києві, Головним відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ в м.Києві та Київській області, а також з Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА викрито представника приватного підприємства на спробі підкупити начальника Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міськради (КМДА).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Так, за грошові кошти підприємець намагався “вирішити” питання про отримання 18 дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами у столиці, а також не проведення демонтажу протягом березня-квітня 2018 року об’єктів зовнішньої реклами, термін дозволів на які закінчився.

Представника приватної фірми було затримано одразу після передачі ним першої частини хабара, а саме 24 тис. доларів США.

На даний час проводяться невідкладні процесуальні дії та вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.Related Post