Ірина Луценко зазначила, що зазвичай їй не властиво інформувати широкий загал про свою волонтерську діяльність, але ситуація зі скандалом навколо закордонного відпочинку родини генпрокурора змусила її вдатися до такого кроку.

Коментуючи скандал, піднятий деякими ЗМІ щодо відпочинку, який родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела на Сейшельських островах, дружина генпрокурора, народний депутат Ірина Луценко заявила, що частину грошей, які подружжя заробляє на державній службі, вони витрачають на благодійні проекти. Про це нардеп повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“У 2017 році була оплачена допомога інвалідам-спінальникам у Львові, обладнання для школи в Пісочині Харківської області, операція на серці мами бійця АТО, лікування жінки з Широкине, допомога (ремонт, обладнання, транспорт, техніка, продукти, інше) 72-й бригаді ЗСУ, навчання в Українському католицькому університеті дівчинці зі Львівської області, подарунки дітям, які лікуються в Охматдиті та Інституті раку, допомога Харківському дитячому будинку, концерт для дітей на 8 березня в Києві, оренда приміщення в Українському домі для аукціону по збору коштів для бійців АТО та інше”, – написала вона.

Ірина Луценко додала, що зазвичай їй не властиво інформувати широкий загал про свою волонтерську і благодійницьку діяльність.

“Але оскільки журналісти пишуть про витрати на відпочинок, вважаю за необхідне поінформувати, на що іще витрачаю власні кошти”, – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше програма “Схеми” оприлюднила журналістське розслідування, в якому стверджувалося, що відпочинок родини генпрокурора Юрія Луценка на Сейшельських островах коштував понад 50 тисяч євро. Після цього Луценко заявив, що заробітна плата, яку він отримує на посаді Генерального прокурора України, дозволяє йому не тільки відпочивати за кордоном, але й надавати матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/817774.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/817774-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаВладаСуспільствоГенеральний прокурор України Луценко,Ірина Луценко,Радіо Свобода,Юрий ЛуценкоІрина Луценко зазначила, що зазвичай їй не властиво інформувати широкий загал про свою волонтерську діяльність, але ситуація зі скандалом навколо закордонного відпочинку родини генпрокурора змусила її вдатися до такого кроку. Коментуючи скандал, піднятий деякими ЗМІ щодо відпочинку, який родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела на Сейшельських островах, дружина генпрокурора,...| Київської області та України | Kiev Time