З 15 липня планується розпочати роботи з реконструкції Паркової дороги. Роботи будуть виконуватися у 3 етапи з повним закриттям руху на відповідній ділянці. Про це поінформували у КК «Київавтодор».

Слід зазначити, що під час ремонтних робіт прямий проїзд від вул. Михайла Грушевського до алеї Героїв Крут буде неможливий.

Про початок виконання робіт та ділянку перекриття руху буде повідомлено додатково.

Комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт, та обирати інші маршрути руху містом.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Z-15-lypnya-rozpochnutsya-roboty-z-rekonstruktsiyi-Parkovoyi-dorogy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Z-15-lypnya-rozpochnutsya-roboty-z-rekonstruktsiyi-Parkovoyi-dorogy-150x150.jpgKievTimeАвтоКиївПаркова дорога,реконструкціяЗ 15 липня планується розпочати роботи з реконструкції Паркової дороги. Роботи будуть виконуватися у 3 етапи з повним закриттям руху на відповідній ділянці. Про це поінформували у КК «Київавтодор». Слід зазначити, що під час ремонтних робіт прямий проїзд від вул. Михайла Грушевського до алеї Героїв Крут буде неможливий. Про початок виконання...| Київської області та України | Kiev Time