Високі тарифи – це питання номер один, особливо в час повного локдауну і тотального падіння економіки. Українці, мешканці Сумщини опинились в ситуації, коли у них, з одного боку, постійно знижується рівень доходів, а з іншого –  «росте» комуналка. Крім того, суттєво зменшились видатки на субсидії, підтримку незахищених верств населення.

Влада тим самим показує свою некомпетентність і нездатність захистити людей. Політична сила «За Майбутнє» зареєструвала проект Постанови за номером 4609 про скасування підвищення тарифів і запровадження річного мораторію на ріст цін на комунальні послуги. Ми будемо вимагати негайного розгляду цієї Постанови на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради. Депутати, які підтримають це рішення  – допоможуть зупинити тарифний геноцид, заборонивши піднімати ціни на газ, електричну енергію, теплозабезпечення, водовідведення, водопостачання, принаймні, до кінця цього року.

Ігор МОЛОТОК: «Зареєстровано проект Постанови, яка не дозволить Уряду підвищувати тарифи»

Про це у своєму відозверненні повідомив народний депутат України Ігор МОЛОТОК (депутатська група «За Майбутнє»).

Зокрема, парламентарій акцентував увагу, що високі тарифи – це питання номер один в умовах повного локдауну та тотального падіння економіки.

– Українці, мешканці Сумщини опинились в ситуації, коли у них, з одного боку, постійно знижується рівень доходів, а з іншого –  «росте» комуналка. Крім того, суттєво зменшились видатки на субсидії, підтримку незахищених верств населення. Влада тим самим показує свою некомпетентність і нездатність захистити людей, – зазначив Народний депутат України Ігор Молоток.

Варто зазначити, що у 2019 році на субсидії було виділено 58 млрд грн, а на 2021 рік передбачили лише 36 млрд грн.

Парламентар повідомив, що політична сила «За Майбутнє» зареєструвала проект Постанови за номером 4609 про скасування підвищення тарифів і запровадження річного мораторію на ріст цін на комунальні послуги.

– Ми будемо вимагати негайного розгляду цієї постанови на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради. Депутати, які підтримають це рішення  – допоможуть зупинити тарифний геноцид, заборонивши піднімати ціни на газ, електричну енергію, теплозабезпечення, водовідведення, водопостачання, принаймні, до кінця цього року, – підкреслив Ігор Молоток.

Парламентар висловив надію, що більшість народних депутатів дослухаються до ініціативи, яка, в першу чергу, виражає сподівання виборців і проголосують за Постанову.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/01/Igor-MOLOTOK-Zareyestrovano-proekt-Postanovy-yaka-ne-dozvolyt-Uryadu-pidvyshhuvaty-taryfy-1024x576.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/01/Igor-MOLOTOK-Zareyestrovano-proekt-Postanovy-yaka-ne-dozvolyt-Uryadu-pidvyshhuvaty-taryfy-150x150.jpegKiev TimeВладаЕкономікаСуспільствоводовідведення,водопостачання,ВР,Газ,доходи,електроенергія,ЗаМайбутнє,Ігор Молоток,комуналка,населення,Сумщина,тарифи,тарифний геноцид,теплозабезпечення,УкраїнаВисокі тарифи - це питання номер один, особливо в час повного локдауну і тотального падіння економіки. Українці, мешканці Сумщини опинились в ситуації, коли у них, з одного боку, постійно знижується рівень доходів, а з іншого -  «росте» комуналка. Крім того, суттєво зменшились видатки на субсидії, підтримку незахищених верств населення. Влада...| Київської області та України | Kiev Time