Чт. Лип 18th, 2024

Кияни отримають нові платіжки від YASNO: що змінилось

З грудня 2022 паперові рахунки за спожиту електроенергію від YASNO кияни отримуватимуть у новому форматі. Більш зрозумілий, без зайвої інформації, лише детальна інформація щодо нарахувань. Як зауважив постачальник, вони продовжують спрощувати процеси та вдосконалювати сервіси для зручності клієнтів.

Рахунок за електроенергію, як і раніше, доступний також  в онлайн-форматі в Особистому кабінеті та у мобільному застосунку.

ЯКІ САМЕ ДАНІ Є У РАХУНКУ І НА ЩО ВАРТО ЗВЕРТАТИ УВАГУ

Щоб уникнути непорозумінь і сплачувати кошти на правильний рахунок, за вірними реквізитами та розуміти чому сума до сплати саме така, а не інша, у рахунку YASNO (ТОВ «Київські енергетичні послуги») розміщена уся необхідна інформація для клієнтів, а саме:

  • інформація про рахунок, постачальника та клієнта
  • форма для внесення клієнтами актуальних показань на дату сплати рахунка
  • показання лічильника, отримані постачальником від ОСР та діючий тариф
  • детальна інформація щодо розрахунків
  • ЕІС-код (код комерційного обліку) та адреса сайту постачальника
  • QR-код – посилання на електронну форму оплати рахунка.

Ознайомитись детальніше з візуальною розшифровкою рахунка клієнти можуть на сайті YASNO за посиланням: https://yasno.com.ua/oplata.

Нагадуємо, сплачувати рахунок за спожиту електроенергію необхідно до 20 числа щомісяця. Робити це зручно через онлайн-сервіси YASNO: Особистий кабінет, мобільний застосунок, сайт, чатботів у Viber та Telegram.

Вчасні платежі сьогодні дозволяють енергетикам продовжувати тримати енергетичний фронт та максимально швидко відновлювати пошкоджені мережі і повертати до домівок українців світло.Related Post