Вт. Кві 23rd, 2024

Опалювальний сезон 2023: коли буде тепло у квартирах

Опалювальний сезонОпалювальний сезон

З настанням холодів все частіше виникає питання, коли стануть гарячими батареї в оселях українців, тобто, коли почнеться опалювальний сезон.

Рішення про початок опалювального сезону ухвалює місцева влада. При цому враховуються наступні моменти:

  • погодні умови;
  • технічні вимоги;
  • будівельні стандарти;
  • державні санітарні норми.

Зазвичай тепло жителі України відчувають ближче до п’ятнадцятого жовтня, але ця дата може коригуватися.

У міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомляють,що до опалювального сезону 2023-2024 року Україна буде технічно готова до першого жовтня.

Також у міністерстві енергетики заявили, що станом на двадцять друге серпня в підземні сховища закачали вже понад тринадцяти мільярдів кубів блакитного палива.

Нагадаємо

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що цієї зими в енергосистемі буде дещо менший запас міцності ніж той, який був на початок масованої ракетної кампанії минулого року. Якщо ворог знову буде обстрілювати енергооб’єкти енергетики, вже зрозуміло чим покривати споживання під час зимових навантажень.

Опалювальний сезон

Опалювальний сезон – це період року, коли опалювальні системи використовуються для підтримки комфортної температури в приміщеннях під час холодної погоди, зазвичай восени та взимку. Опалювальний сезон розпочинається тоді, коли температура повітря стає достатньо низькою, щоб було необхідно нагрівати приміщення, і завершується, коли погода вже досить тепла, щоб не потрібно було використовувати опалення.

Основні типи опалювальних систем включають центральне опалення, електричні обігрівачі, пічки, каміни, інфрачервоне опалення, теплові насоси і таке інше. Кожен тип має свої переваги та недоліки і може бути вибраний відповідно до регіональних умов, фінансових можливостей та особистих вподобань.

Опалювальний сезон може бути важливим часом для забезпечення комфорту та безпеки у приміщенні, особливо в холодні регіони. Важливо правильно обслуговувати опалювальну систему, щоб забезпечити її ефективну роботу та безпечну експлуатацію. Також слід враховувати витрати на опалення та можливості зменшення енергоспоживання для зменшення впливу на навколишнє середовище.Related Post