Ср. Тра 22nd, 2024

Де в Києві можна купити якісний матрац 160х200 на ліжко для спальні?

Матрац комфортний сон - кокосова койра та латекс

Сон для людини відіграє величезну роль, адже під час відпочинку відбувається відновлення організму. На якість сну впливає багато факторів, серед яких матрац займає одне із центральних місць. Дешеві спальні матраци – поганий вибір, адже ваш хребет може деформуватися, а тіло не відпочине повноцінно під час сну.

Правила вибору якісного матраца для сну

Для того, щоб вибрати відповідний ортопедичний матрац, необхідно враховувати деякі фактори, серед яких зростання, вага людини, її спосіб життя. Наприклад, якщо ви активно займаєтеся спотом, вам необхідно придбати жорсткий матрац. Те саме стосується і людей, у яких хворий хребет.

 

Матрац вибрати якісний матрац

Ви можете замовити виготовлення матраца ортопедичного з урахуванням проблем вашого здоров’я. Ціна на такий матрац не суттєво відрізнятиметься від вже готового товару.

Які переваги має ортопедичний матрац 160х200 з каталогу https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/dvuspalnyye-matrasy-160-200 інтернет магазину “Матрасін”? Спробуймо розібратися, чому його варто купити на ліжко! Отже, цей виріб позитивно впливає на організм людини, а саме:

 • Здійснює підтримку хребта, що дуже важливе для здоров’я;
 • Розслаблення м’язів – матрац дає можливість повністю розслабити м’язи, усунути напругу, зменшити вагу;
 • Мікроклімат – матрац здійснює відмінний вологообмін, запобігає розвитку грибка, мікроорганізмів;
 • Чистота – слід набувати виробів, які не виділяють шкідливих хімічних речовин у повітря.

Вибирати матрац необхідно з урахуванням віку людини. Так як у підлітковому віці і до двадцяти семи років організм, зокрема хребет, формується, варто купити жорсткий матрац.

Найкраще поєднання для комфортного сну – кокосова койра та латекс

Особливості кокосової койри

Матраци, що містять шар кокосової койри відмінно підходять для відпочинку:

 • Койра, що виготовляється з волокон кокосового горіха і використовується як наповнювач, не викликає алергічних реакцій.
 • Вона не висушується і не ламається з часом, оскільки просочена натуральним латексом.
 • Матеріал забезпечує хорошу теплоізоляцію, що дозволяє підтримувати комфортний температурний режим для сплячого.
 • Спеціальне просочення запобігає виникненню цвілі через високий рівень вологості.
 • Виріб зберігає свої початкові характеристики протягом багатьох років.

Однією з найважливіших властивостей койри, що забезпечують ортопедичний ефект, є те, що вона дозволяє підвищити жорсткість виробу. Саме завдяки цьому широким попитом користуються дитячі матраци з кокосом: для нормального розвитку кісткової системи основа має бути досить жорсткою. Якщо використовувати занадто м’яку матрацну систему, то згодом можуть початися проблеми з хребтом.

 

Матрац комфортний сон - кокосова койра та латекс

Чому варто вибрати модель з латексом

Останнім часом матраци із латексом стали дуже популярними. Пояснюється це тим, що з кожним роком удосконалюються виробничі технології, а разом із цим на ринок виходять максимально комфортабельні, на 100% безпечні та дуже корисні для сну матрацні системи.

Будь-який сучасний латексний матрац має такі переваги:

 • Миттєво набуває форми тіла, забезпечуючи якісний сон відпочиваючого.
 • Висока якість матеріалів дозволяє виключити деформації. Матрацна система служитиме протягом довгих років.
 • Матраци з латексу відрізняються чудовою вентиляцією, забезпечуючи чистоту.
 • Ще одна корисна властивість – гігроскопічність (вбирають в себе вологу і не відволожуються).

Перевага латексу

Ще одна важлива перевага даних виробів у тому, що в них не накопичуються пилові кліщі, тому що вони просто не можуть вижити в такому середовищі. Якщо в сім’ї є алергіка, тоді варто звернути увагу на синтетичні моделі – вони гіпоалергенні. Якщо проблем з алергією немає, то можна купити латексний матрац, виготовлений з натуральної сировини. Коштуватиме він буде дорожче, зате прослужить довше.

Продаж матраців з ортопедичним ефектом здійснюється багатьма магазинами, але саме на сайті matrasin.kiev.ua інтернет магазину “Матрасін” ви зможете підібрати якісний виріб, який має всі необхідні сертифікати якості. Вартість матраца при покупці в інтернеті набагато нижча, ніж у звичайному магазині, тому ви зможете заощадити кошти.Related Post