Шкільний автобус, який перевозив дітей від місця мешкання до навчального закладу, на автодорозі неподалік села Домниця з’їхав у кювет. У цей час в автобусі знаходилось п’ятнадцять школярів.

«Ніхто з дітей не постраждав, їх оглянув лікар, зараз вони знаходяться вдома. Водій тверезий, він пояснив, що у транспортного засобу раптово відмовили гальма”,- розповів начальник Подільського ВП Микола Піщанський.

В рамках кримінального провадження поліцейські перевірять документи про проходження технічного огляду транспортного засобу, водійське посвідчення, страховий поліс, відмітки про проходження водієм медичного огляду перед виїздом на маршрут.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Повідомляє Подільський відділ поліції в Одеській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Podil-s-komu-rayoni-avtobus-zi-shkolyaramy-potrapyv-v-dorozhn-o-transportnu-pryhodu-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Podil-s-komu-rayoni-avtobus-zi-shkolyaramy-potrapyv-v-dorozhn-o-transportnu-pryhodu-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПСуспільстводіти,ДТП,Одещина,Поліція,шкільний автобусШкільний автобус, який перевозив дітей від місця мешкання до навчального закладу, на автодорозі неподалік села Домниця з’їхав у кювет. У цей час в автобусі знаходилось п'ятнадцять школярів. «Ніхто з дітей не постраждав, їх оглянув лікар, зараз вони знаходяться вдома. Водій тверезий, він пояснив, що у транспортного засобу раптово відмовили гальма',-...| Київської області та України | Kiev Time