У Ворзелі відбулась науково-практична конференція. Мета заходу надати ландшафтам Приірпіння відповідного статусу та наблизити мешканців до цивілізованого природокористування. На презентації зазначили, що ландшафти – це основа нашого існування. Вони є важливим природним середовищем для життя багатьох рослин та тварин.

Учасники конференції відзначили, що за останній час стрімко зросла забудова населених пунктів. При цьому люди безжально знищують цінні ландшафти. Таке ставлення є прямим злочином проти нації. Також на конференції розповіли про важливість охорони пам’яток історії та культури . Адже вони пов’язані з важливими історичними подіями, а також культурою та побутом народів. Щоправда, багато історичних пам’яток в Приірпінні сьогодні навіть не перебувають на обліку.

На конференції з доповіддю виступив директор юридичної компанії “Правоексперт” Сергій Гапон. Він наголосив, що зараз знищують і заплавні землі річок Ірпінь та Буча. При цьому незаконно змінюють цільове призначення таких ділянок. Єдина мета-забудувати територію. І це незважаючи на непоправну шкоду усім річкам.

Отже, організатори заходу сподіваються на те, що люди зрозуміють цінність ландшафтів та історичних пам”яток в Приірпінні. А також докладуть усіх зусиль для їхнього збереження.

– Погляд Приірпінняhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Zberegty-landshafty-Pryirpinnya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Zberegty-landshafty-Pryirpinnya-150x150.jpgadminБучаВорзельГостомельЕкологіяЗдоров'яЗроблено в УкраїніІрпіньКиївська областьСуспільствоВорзель,ПриірпінняУ Ворзелі відбулась науково-практична конференція. Мета заходу надати ландшафтам Приірпіння відповідного статусу та наблизити мешканців до цивілізованого природокористування. На презентації зазначили, що ландшафти - це основа нашого існування. Вони є важливим природним середовищем для життя багатьох рослин та тварин. Учасники конференції відзначили, що за останній час стрімко зросла забудова населених...| Київської області та України | Kiev Time