30 березня рятувальники Білої Церкви провели практичні тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливої пожежі у торгівельному центрі “Гермес”.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області.

Основною проблемою будь-яких надзвичайних ситуацій на об’єктах з масовим перебуванням людей є проблеми взаємодії адміністрації, персоналу закладу і рятувальних підрозділів. Тому відпрацювання дій вогнеборців і персоналу є одним із важливих завдань.

За тактичним задумом навчань у пасажирському ліфті на четвертому поверсі виникла пожежа. Її стрімкий розвиток та сильне задимлення створили реальну загрозу відвідувачам, які у цей час перебували на різних поверхах будівлі. Адміністратор торгового центру, повідомивши за телефоном “101” до Служби порятунку про пожежу, організував евакуацію відвідувачів та персоналу, а також відключення об’єкта від електропостачання.

За кілька хвилин після повідомлення на місце події прибули чергові караули 3-ї, 4-ї Державних пожежно-рятувальних частин та рятувальники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м.Біла Церква.

Рятувальники, провівши бойове розгортання, одягнули спеціальні апарати для дихання у задимленій зоні та ввійшли у будівлю. Умовну пожежу ліквідували оперативно. І персонал торгового центру, і рятувальники та медики тренувались виконувати усі поставлені завдання.

Після цього працівники ДСНС уважно вивчили оперативно-тактичну характеристику торгового центру, місце розташування пожежних гідрантів та пожежних водоймищ та планування об’єкта. Адже саме ці фактори під час реальної загрози будуть впливати на швидкість та ефективність дій рятувальників у разі виникнення реальної небезпеки.

Аналізуючи навчання, можна зазначити що персонал торгового центру, рятувальники та медики з поставленими завданнями під час навчань впоралися.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/861be59eb8871e1d26bf3da3c2852a73-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/861be59eb8871e1d26bf3da3c2852a73-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,ГУ ДСНС,ліквідація,ТРЦ "Гермес",Умовна пожежа30 березня рятувальники Білої Церкви провели практичні тактико-спеціальні навчання з ліквідації можливої пожежі у торгівельному центрі 'Гермес'. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області. Основною проблемою будь-яких надзвичайних ситуацій на об’єктах з масовим перебуванням людей є проблеми взаємодії адміністрації, персоналу закладу і рятувальних підрозділів. Тому відпрацювання дій вогнеборців...| Київської області та України | Kiev Time