Ще кілька місцяців тому Олександр Миколайович Кондряков давав коментарі виданню “Русский мир” стсовно розвитку російської мови в Україні, розвитку української освіти, політичної русофобії тощо. Сам Кондряков давно уже не в Україні і навіть не її громадянин. Найбільш активнно він провадив пропаганду “русского мира” з 2006 по 2014 рік. В той час він був директором педагогічної організації “Русская школа”. За свою роботу він навіть отримав російську державну нагороду “Медаль Пушкіна” у 2010 році. Служив дурачок, получив значок (а насправді лейкоз).

Літом 2020 року у цього поборница всього “русского” виявили лейкоз. Лікування такої хвороби доволі затратне, а педагоги, навіть якщо вони пси режиму, ніколи не славилися значними доходами. Сім’я Кондрякова даби полегшити навантаження на сімейний бюджет звернулася до тих, чиї гроші Олександр роками спрямовував на пропаганду “русского мира”. Тільки от коли стара лялька ламається, то лялководу простіше купити нову цілу, а не постійно підклеювати стару і пошарпану. Так і сталося.

Фонд “Росспівробітництво”, що славиться участю у різних скандальних російських оборудках, черезякий фінансуються пропагандистські проекти по всьому світу, не знайов у себе бажання чи коштів допомогти Олександру. Так, “Росспівробітництво” позиціонує себе як резиденцію Матері Терези на цій грішній землі. І це дійсно може бути так. Рівно доти, доки ти справний гвинтик в машині реалізації імпрських амбіцій РФ.

Читайте також: Прихильник “русского мира” підписав київські школи на видання “Русская школа”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/1-189-1024x498.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/1-189-150x150.jpgTimeKievКультураПодіїПолітикаСуспільствоГО "Русская школа",Олександр Кондряков,пропаганда,русский мирЩе кілька місцяців тому Олександр Миколайович Кондряков давав коментарі виданню 'Русский мир' стсовно розвитку російської мови в Україні, розвитку української освіти, політичної русофобії тощо. Сам Кондряков давно уже не в Україні і навіть не її громадянин. Найбільш активнно він провадив пропаганду 'русского мира' з 2006 по 2014 рік. В...| Київської області та України | Kiev Time