Поліцейські вилучили понад 9 кг канабісу в жителя м. Біла Церква 

Особливо небезпечний наркотичний засіб у сухому виді зберігав вдома 24-річний молодик. За це йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Санкціонований обшук провели поліцейські Білоцерківський відділ поліції, у рамках розслідування кримінального провадження. Окрім наркозілля також вилучили насіння канабісу.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

#наркотики #канабіс

– Дмитрий Ценов Департамент протидії наркозлочинності Національної поліції Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dtp.kiev_.ua-Bila-TSerkva-narkotyky-kanabis-politsiya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dtp.kiev_.ua-Bila-TSerkva-narkotyky-kanabis-politsiya-150x150.jpgadminБіла ЦеркваКиївська областьКриміналПодіїСуспільствоdtp.kiev.ua,Біла Церква,Дмитрий Ценов,канабіс,наркотики,Національна поліціяПоліцейські вилучили понад 9 кг канабісу в жителя м. Біла Церква  Особливо небезпечний наркотичний засіб у сухому виді зберігав вдома 24-річний молодик. За це йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Санкціонований обшук провели поліцейські Білоцерківський відділ поліції, у рамках розслідування кримінального провадження. Окрім наркозілля також вилучили насіння канабісу. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 309...| Київської області та України | Kiev Time