Згідно з рішенням суду, навчання у БЗШ №11 та ЦТДЮ «Соняшник» повинно бути призупинено через те, що заклади не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією.

Сьогодні навчання все ще продовжується, адже Управління освіти і науки БМР подало апеляцію на таке рішення суду.

Як розповів начальник Управління освіти і науки міськради Юрій Петрик, пожежники вимагають обладнати автоматичною пожежною сигналізацією усі навчальні заклади, а також лікарні, заклади культури та спорту. Тільки на освітні заклади потрібно приблизно 30 млн.грн, а на все разом – 45 млн.грн.

«Звичайно, це гроші великі, але людське життя дорожче. Кожна будівля, а особливо там де знаходяться люди, повинна бути облаштована автоматичною пожежною сигналізацією. Такі вимоги законодавства. При формуванні місцевого бюджету, ми беремо запити у керівників навчальних закладів і доносимо цю інформацію до міської ради», — відзначив Юрій Петрик.

Наразі гроші закладені лише на розробку проектно-кошторисної документації для встановлення такої сигналізації у БЗШ №11 та ЦТДЮ «Соняшник», Першій гімназії та у садочках №5, 35. У БЗШ №7 зробили проект на сигналізацію за приватні кошти і тепер потрібно лише виділити фінансування на виконання робіт з монтажу сигналізації.

Повідомляє bc-news.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/b4c0c7-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/b4c0c7-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,пожежна сигналізація,школиЗгідно з рішенням суду, навчання у БЗШ №11 та ЦТДЮ «Соняшник» повинно бути призупинено через те, що заклади не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією. Сьогодні навчання все ще продовжується, адже Управління освіти і науки БМР подало апеляцію на таке рішення суду. Як розповів начальник Управління освіти і науки міськради Юрій Петрик, пожежники...| Київської області та України | Kiev Time