Сьогодні, 8 травня в Білій Церкві на льодовій арені «Білий Барс» відбулося урочисте відкриття Кубку «RM» серед аматорських хокейних команд. 
Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, захід приурочили до Дня пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У змаганнях візьмуть участь 6 команд: ХК «Сиріус» (Київ), ХК «Фастів» (Фастів), ХК «Жашків» (Жашків), ХК «САЛИВОНКІВСЬКІ Яструби» (Саливонки), ХК «Рух Молоді» (Біла Церква) та ХК «Легіон» (Біла Церква).

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбулося урочисте відкриття Кубку «RM» серед аматорських хокейних команд

Змагання проводитимуться у два етапи. Під час першого етапу, 8 травня — по три команди в двох групах. У цей день кожна з команд зіграє дві гри. По дві перші команди з групи потраплять до другого етапу – плей-офф. 9 травня пройде другий етап, півфінали і фінали чотирьох команд.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбулося урочисте відкриття Кубку «RM» серед аматорських хокейних команд

За підсумками ігор команда-переможець отримає кубок та грамоту. А команди-учасників та кращих гравців в номінаціях буде відзначено грамотами та пам’ятними призами.

Джерело bc-like.comhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/89df93-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/89df93-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСпортБіла Церква,спорт,турнір,хокейСьогодні, 8 травня в Білій Церкві на льодовій арені «Білий Барс» відбулося урочисте відкриття Кубку «RM» серед аматорських хокейних команд.  Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, захід приурочили до Дня пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У змаганнях візьмуть участь 6 команд: ХК «Сиріус» (Київ), ХК «Фастів»...| Київської області та України | Kiev Time