26 березня у Броварах було виявлено тіло молодої жінки, яка, за словами сусідів, вела асоціальний спосіб життя та була позбавлена батьківських прав.

Про це повідомляє “At Brovary”.

Близько 20:30 мешканці будинку по вул.Незалежності, 10-б стали турбуватись через їдкий запах, який доносився з однієї квартири на шостому поверсі. Достукатись у квартиру не змогли, тому викликали працівників МНС.

Рятувальниками у квартирі було виявлено тіло дівчини 1983 року народження. За працівниками МНС відразу приїхали працівники поліції. Тіло пролежало у квартирі близько двох тижнів.

При огляді тіла не було виявлено ознак насильницької смерті, але остаточний висновки надасть процедура розтину та судово-медичної експертизи.

Подія зареєстровано до Журналу єдиного обліку Броварського відділу поліції. За даним фактом триває перевірка.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/83_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/83_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeБровариКиївська областьКриміналСуспільствоБровари,МНС,Поліція,труп жінки26 березня у Броварах було виявлено тіло молодої жінки, яка, за словами сусідів, вела асоціальний спосіб життя та була позбавлена батьківських прав. Про це повідомляє 'At Brovary'. Близько 20:30 мешканці будинку по вул.Незалежності, 10-б стали турбуватись через їдкий запах, який доносився з однієї квартири на шостому поверсі. Достукатись у квартиру не змогли,...| Київської області та України | Kiev Time