Суботнім ранком, 7 липня, близько 400 спортсменів та аматорів зібралися на Трухановому острові, аби взяти участь в «Історичному перепливі Дніпра».
Свято води організувало Держводагентство, за підтримки Мінприроди. Співробітники водної поліції, Київського рибоохоронного патруля та міської служби порятунку (КАРС) страхували плавців на воді. Заплив присвятили Дню Дніпра-2018. Мета заходу – стан Дніпра та його екологічні проблеми.

Близько 400 спортсменів та аматорів взяли участь в перепливі Дніпра. Відео

А підтримка рятувальників була більш ніж затребуваною: учасники мали проплисти понад 500 метрів (з Труханового острова на 10-ий причал Поштової площі). Пливли групами, по чотири запливи. До непростого змагання зголосилися як професійні плавці, так і аматори. Учасники попередньо реєструвалися на подію.

«Історичний переплив Дніпра»

"Історичний переплив Дніпра" 7.07.18

Gepostet von КАРС "Київська служба порятунку" am Sonntag, 8. Juli 2018

“Декільком з учасників знадобилась допомога рятувальників, для того щоб дістатися фінішу”, – додали в рятувальній службі.

Варто відзначити, що загальна кількість учасників за даними різних відомств відрізняється. Так, загалом йшлося про 300-400 спортсменів.

Київський рибоохоронний патруль слідкував за безпекою на воді учасників акції “Історичний переплив Дніпра”У суботу, 7…

Gepostet von Київський Рибоохоронний Патруль am Montag, 9. Juli 2018

Профільні державні відомства об’єдналися навколо цієї події заради привернення уваги до екологічних проблем головної водної артерії України. Гаслом непростого для плавців марафону стало: «Чистий Дніпро починається з тебе».

“З кожним роком вода в річці Дніпро забруднюється все більше та більше. Причиною того є фосфати, нітрати, викиди сміття несвідомими відпочивальниками та рибалками”, – наголосили в Рибоохоронному патрулі.

Цьогорічний День Дніпра відсвяткували також танцювальним флешмобом та конкурсами. Також проводилася інформаційна кампанія задля роз’яснення відвідувачам заходу шкідливості для водойм використання фосфатовмісних пральних порошків.
Якість води в Дніпрі викликає стурбованість у містян. Задля поліпшення стану та привернення громадської уваги екологічні організації у рамках форуму в 2002 році запропонували проводити Дні Дніпра. Наразі цей захід не закріплений у календарі на законодавчому рівні. Однак вже традиційно його відзначають у першу суботу липня.

Сьогодні, 7 липня, рятувальники #КАРС "Київська служба порятунку", водолази АРЗСП разом з #КП "ПЛЕСО" та водною поліцією…

Gepostet von КАРС "Київська служба порятунку" am Samstag, 7. Juli 2018

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Blyzko-400-sportsmeniv-ta-amatoriv-vzyaly-uchast-v-pereplyvi-Dnipra.-Video2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Blyzko-400-sportsmeniv-ta-amatoriv-vzyaly-uchast-v-pereplyvi-Dnipra.-Video2-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствопереплив Дніпра,Труханів остівСуботнім ранком, 7 липня, близько 400 спортсменів та аматорів зібралися на Трухановому острові, аби взяти участь в «Історичному перепливі Дніпра». Свято води організувало Держводагентство, за підтримки Мінприроди. Співробітники водної поліції, Київського рибоохоронного патруля та міської служби порятунку (КАРС) страхували плавців на воді. Заплив присвятили Дню Дніпра-2018. Мета заходу – стан...| Київської області та України | Kiev Time