Кожний вечір столичний пологовий будинок №2, що на масиві Мостицький, радує всіх перехожих новинами про немовлят, які з’явилися на світ за допомогою їх лікарів. На фасаді будівлі встановлено електронне табло, на якому висвітлюються данні про новонароджених.

“Коли йду додому стомлена після робочого дня завжди зупиняюся, читаю, скільки народилося сьогодні дівчаток та хлопчиків. Це хвилинка радості й щастя для мене. З’являється надія, що наша країна «молодіє», що людей, які обов’язково виростуть щасливими, буде все більше. Ось сьогодні в нашому куточку Києва з’явилося 7 хлопчиків і 8 дівчаток – це щастя, наше спільне щастя!”, – ділиться емоціями жителька Мостицького масиву.

Кожний вечір столичний пологовий будинок радує перехожих новинами про немовлят

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Kozhnyj-vechir-stolychnyj-pologovyj-budynok-raduye-perehozhyh-novynamy-pro-nemovlyat.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Kozhnyj-vechir-stolychnyj-pologovyj-budynok-raduye-perehozhyh-novynamy-pro-nemovlyat-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствоелектронне табло,пологовий будинокКожний вечір столичний пологовий будинок №2, що на масиві Мостицький, радує всіх перехожих новинами про немовлят, які з’явилися на світ за допомогою їх лікарів. На фасаді будівлі встановлено електронне табло, на якому висвітлюються данні про новонароджених. 'Коли йду додому стомлена після робочого дня завжди зупиняюся, читаю, скільки народилося сьогодні дівчаток...| Київської області та України | Kiev Time